Found 1 products for LLTHC35AT2P5 Carriage
LLTHC35AT2P5 Linear Guide Block / Carriage 100x114.4x38.5mm
[2017-09-04]
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
Part Number:
LLTHC35AT2P5
Dimension:
100 x 114.4 x 38.5
Mass:
1.60 KG
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
We've 20.pcs of LLTHC35AT2P5 Linear Guide Block / Carriage 100x114.4x38.5mm In Stock,just feel free contact [email protected] or +86 13771456936 if you need LLTHC 35 A T2 P5
SABP6S Rod ends bearing
[2013-07-19]
SABP6S Rod ends bearing
View More
Part Number:
SABP6S
Dimension:
6 x 12.7 x 9
Structure:
SABP
Mass:
0.026 KG
Grade Of Accuracy:
ZV1
Bearing Material:
GCR15
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
20 days
Jinan UCO Bearing Co., Ltd. (Free Member)
Item:Radial Spherical Plain Bearings SABP6S 6mm*12.7mm*9mm Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 6mm x 12.7mm x9mm/Metric
6010 bearing 50*80*16mm
6010 bearing 50*80*16mm
View More
50 x 80 x 16
deep groove ball bearing
0.261 KG
p0 p6 p5 p4 p2
Seals Type:
open z zz rs 2rs
chrome steel(GCR15)
T/T L/C
negotiable
Wuxi Huihao Bearing Co., Ltd. (Free Member)
1.6010 high quality deep groove ball bearings 2.size:50*80*16mm 3.material:chrome steel(GCR15) 4.fast delivery ,high quality 5.precison:P0 P6 P5 P4 P2 6.cage:steel ,brass ,nylon 7.seal:open z zz rs 2rs
32928+T2CC140 Tapered Roller Bearings
32928+T2CC140
140 x 190 x 32
Tapered Roller Bearings 32928+T2CC140
- KG
P2
Open
Chrome steel
within 3 days after receive payment
Wuxi Skybright Bearing Co.,Ltd (Free Member)
25526 inch tapered roller bearing 44.983x85x23.813mm
44.983 x 85 x 23.813
inch tapered roller bearing
P0,P6,P5,P4,P2
open
Chrome steel Gcr15
1-30 Days
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
25526 inch tapered roller bearing 44.983x85x23.813mm Item:25526 Inch tapered roller bearing Type: Inch tapered roller bearing Material: Chrome steel Gcr15 Lubrication: Grease Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5