Found 1 products for LLTHC15AT0P3 Linear Guide Block
LLTHC15AT0P3 Linear Guide Block / Carriage 47x63.3x19.4mm
[2017-09-04]
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
Part Number:
LLTHC15AT0P3
Dimension:
47 x 63.3 x 19.4
Structure:
Carriage
Mass:
0.21 KG
Grade Of Accuracy:
P5 ; P3 ;P1
Seals Type:
S0 ; S7
Bearing Material:
Steel ; Others
Payment term:
T/T ; Western Union; Moneygram ; Paypal
Delivery time:
3 ~ 5 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
We've 60.pcs of LLTHC15AT0P3 Linear Guide Block / Carriage 47x63.3x19.4mm In Stock,just feel free contact [email protected] or +86 13771456936 if you need LLTHC 15 A TO P3
6800-ZZ 6800-RS Stainless Steel Deep Groove Ball Bearings
[2012-11-29]
View More
Part Number:
6800-ZZ 6800-ZZ 6800-RS
Dimension:
10 x 19 x 5
Structure:
Deep Groove Type Ball
Grade Of Accuracy:
P0 P6 P5
Seals Type:
ZZ,RS,2RS,RZ,Z,2RZ
Bearing Material:
steel
Shanghai Xingzhi Industrial Co.Ltd (Free Member)
Bearing name: NSK 6800ZZ bearing New Model: 6800ZZ Old Model: In Diameter: 10 mm Out Diameter: 19 mm Thickness: 5 mm Reference: 6800ZZ Bearing brand: NSK Bearing class: Deep groove ball bearings
ZWB758590 plain bearings 75x85x90mm
View More
ZWB758590
75 x 85 x 90
plain bearings
Mass:
0.204 KG
P0,P6,P5,P4,P2
ZZ,2RS,Open
Bearing steel / Chrome steel GCr15
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
1--30days
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
ZWB758590 plain bearings 75x85x90mm item:plain bearing ZWB758590 Material: Chrome Steel Lubrication: Grease Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5
BA 95 Z Needle Roller Bearing 14.288x19.05x7.92mm