Found 1 products for LFR5206/25/KDD
LFR5206-25-KDD bearing 25x72x25.8mm
[2017-02-08]
View More Skype WhatsApp: +8615550482941
Part Number:
LFR5206-25-KDD
Dimension:
25 x 72 x 25.8
Structure:
Track Roller
Mass:
0.25 KG
Grade Of Accuracy:
P0-P5
Seals Type:
Optional
Bearing Material:
Chrome Steel GCr15
Payment term:
Paypal,Western Union,T/T
Delivery time:
within 3 working days
AAA Sun Rises Group Limited - [email protected] (VIP Member)
LFR5206-25-KDD Track Roller Bearing Size: 25x72x25.8 mm d: 25 mm D: 72 mm B: 25.8 mm Weight: 0.25 kg