Found 1 products for LFR5201-12-KDD
LFR5201-12-KDD bearing 12x35x15.9mm
[2017-02-08]
View More Skype WhatsApp: +8615550482941
Part Number:
LFR5201-12-KDD
Dimension:
12 x 35 x 15.9
Structure:
Track Roller
Mass:
0.08 KG
Grade Of Accuracy:
P0-P5
Seals Type:
Optional
Bearing Material:
Chrome Steel GCr15
Payment term:
Paypal,Western Union,T/T
Delivery time:
within 3 working days
AAA Sun Rises Group Limited - [email protected] (VIP Member)
LFR5201-12-KDD Track Roller Bearing Size: 12x35x15.9 mm d: 12 mm D: 35 mm B: 15.9 mm Weight: 0.08 kg