Found 2 products for KRVE32PP
KRVE32PP Curve roller bearing
[2013-08-18]
KRVE32PP Curve roller bearing
View More
Part Number:
KRVE32PP
Dimension:
12 x 32 x 14
Structure:
Stud type track roller bearing
Seals Type:
PP
Bearing Material:
bearing steel
Payment term:
TT ,PAYPAL ,Western Union
Delivery time:
according your quantity
FENGYUN IMPORT & EXPORT CO.,LIMITED (Free Member)
KRV32PP KRVE32PP Curve Roller Bearing 32x12x14mm
[2013-12-03]
View More
Part Number:
KRV32PP
Dimension:
32 x 12 x 14
Structure:
Track Roller Bearing
Mass:
ask by email KG
Grade Of Accuracy:
P0 P6 P5 P4
Seals Type:
PP
Bearing Material:
Bearing steel GCr15
Payment term:
T/T, Western Union
Delivery time:
In stock
Wuxi URU Precision Industries Co., Ltd (Free Member)
Items:KRV32PP KRVE32PP Cam Follower Bearing Inside Diameter:32 mm Outside Diameter:12 mm Thickness/Width:14 mm brand:made in China