Found 3 products for K45x53x22 Needle roller bearing
K45x53x22 Radial Needle Roller And Cage Assemblies
[2013-08-07]
View More
Part Number:
K45x53x22
Dimension:
45 x 53 x 22
Structure:
Radial Needle Roller And Cage Assemblies
Mass:
0.0684 KG
Grade Of Accuracy:
P0 P6 P5 P4 P2
Bearing Material:
bearing steel Gcr15
Payment term:
TT ,PAYPAL ,Western Union
Delivery time:
according your quantity
FENGYUN IMPORT & EXPORT CO.,LIMITED (Free Member)
Item No:K45x53x22 Type:Radial Needle Roller And Cage Assemblies Material:bearing steel Gcr15
K45x53x22 bearing
[2013-08-22]
K45x53x22 bearing
View More
Part Number:
K45x53x22
Dimension:
45 x 53 x 22
Structure:
Radial Needle Roller Bearing
Mass:
68.4 KG
Grade Of Accuracy:
P0 P6 P5 P4 P2
Seals Type:
Needle
Bearing Material:
bearing steel
Payment term:
T/T
Delivery time:
in stock
Xing Xin Yu bearings (Free Member)
Products name K45x53x22 Radial Needle Roller and Cage Assembly Brand name XY Dimension (dXDxT) 45x53x22 mm Basic load ratings(KN) Dyn(C):42000 KN Stat(C0):66500 KN
K45X53X22 needle roller bearing
K45X53X22
needle roller bearing
PO,P6,P5,P4
Seals Type:
Optional
chrome steel
T/T,western union,Paypal
in stock
Xing Lun Bearings Group Limited (Free Member)
K45X53X22 needle roller bearing Size : d=45mm; D=53mm; B=22mm In stock : 25000pcs