Found 4 products for K35x45x30 bearing
K35x45x30 bearing
[2013-08-20]
K35x45x30 bearing
View More
Part Number:
K35x45x30
Structure:
Radial Needle Roller Bearing
Mass:
80 KG
Grade Of Accuracy:
P0 P6 P5 P4 P2
Seals Type:
Needle
Bearing Material:
bearing steel
Payment term:
T/T
Delivery time:
in stock
Xing Xin Yu bearings (Free Member)
Products name K35x45x30 Radial Needle Roller and Cage Assembly Brand name XY Dimension (dXDxT) 35x45x30 mm Basic load ratings(KN) Dyn(C):52500 KN Stat(C0):78500 KN
Needle Roller Bearings K35X45X30
[2014-05-15]
View More
Part Number:
K35X45X30
Structure:
needle roller bearing
Mass:
0.08 KG
Grade Of Accuracy:
ABEC-5
Seals Type:
Open
Bearing Material:
Chrome Steel
Payment term:
TT
Delivery time:
Stock
Tianjin Haman Technology Co., Ltd (Free Member)
K35X45X30 Bearing 35x45x30mm
K35X45X30 Bearing 35x45x30mm
K35X45X30
Needle Roller Bearing
Chrome Steel (Gcr15)
by T/T in advance
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (Free Member)
K35X45X30 needle roller and cage assemblies / needle roller bearings Bearing Model No:K35X45X30 Size:35x45x30mm
K35X45X30 needle roller bearing
K35X45X30
PO,P6,P5,P4
Optional
chrome steel
T/T,western union,Paypal
in stock
Xing Lun Bearings Group Limited (Free Member)
K35X45X30 needle roller bearing Size : d=35mm; D=45mm; B=30mm In stock : 25000pcs