Found 1 products for K34013AR0/CP0/XP0 Medical equipment bearings
K34013CP0 Thin-section Ball Bearing
[2013-11-08]
View More
Part Number:
K34013AR0/CP0/XP0
Dimension:
340 x 366 x 13
Structure:
Thin-section Ball Bearing
Mass:
1.02 KG
Grade Of Accuracy:
P0/P6/P5
Seals Type:
Open
Bearing Material:
GCr15
Payment term:
30% T/T in Advance, the balance 70%TT before shipp
Delivery time:
35
Luoyang Yeda High Speed Precision Heavy Duty Bearings Co.,Ltd. (Free Member)
Bearing model: K34013AR0/CP0/XP0 Thin-section Ball bearing Inner Diameter (ID):340 mm Outer Diameter (OD):366 mm Width/Height: 13 mm
7017AC/DF Bearing
[2013-05-13]
7017AC/DF Bearing
View More
Part Number:
7017AC/DF
Dimension:
85 x 130 x 44
Structure:
Angular Contact Bearing
Mass:
1.94 KG
Grade Of Accuracy:
P0 P5 P6
Seals Type:
Open/Close
Bearing Material:
GCr15
Payment term:
L/C T/T
Delivery time:
15~30 days after receiving deposit
Luoyang Yifan Bearing Technology CO.LTD (Free Member)
Brand name LYYF 7017AC/DF Material Chrome steel, carbon steel Weight 1.94 kg Sealing Open/Close
NA95500/95527CD Taper Roller Bearing 127x234.95x142.875mm
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
NA95500/95527CD
127 x 234.95 x 142.875
Tapered Roller
25.50 KG
P0~P2
Optional
Bearing Steel,GCr15
T/T or Western Union
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
NA95500/95527CD Taper Roller Bearing Stock QTY: 39pcs (More on the way) Size:127x234.95x142.875mm Weight:25.50KG
7209B Angular contact ball bearing 45X85X19
7209B
40 x 85 x 19
angular contact ball bearing
P0 P2 P4 P5 P6
ZZ,2Z,RS,2RS,OPEN
GCr15, GCr15SiMn, G20Cr2Ni4A
T/T Western Union MoneyGram
7-15days after the order confirmation, or as requi
shanghai STR bearing Co.ltd (Free Member)
angular contact ball bearing 1.High quality 2.ISO9001:2008 3.Quick delivery. 4.long service life
22320K Spherical Roller Bearing 100X215x73mm
22320K
100 x 215 x 73
Spherical Roller Bearing
13 KG
P0,P6,P5,P4,P2
ZZ,2RS,Open
Bearing steel / Chrome steel GCr15
TT/Paypal/LC
1--30days
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
Model:22320K Structure:Spherical Roller Bearing Type:Roller Brand Name: Neutral/OEM/As per your request Size:100x215x73mm Precision Rating:P0 P5 P6 S