Found 1 products for K30008AR0/CP0/XP0 Glass production equipment bearings
K30008CP0 Thin-section Ball bearing 300x316x8mm
[2013-11-08]
View More
Part Number:
K30008AR0/CP0/XP0
Dimension:
300 x 316 x 8
Structure:
Thin-section Ball bearing
Mass:
0.33 KG
Grade Of Accuracy:
P0/P6/P5
Seals Type:
Open
Bearing Material:
GCr15
Payment term:
30% T/T in Advance, the balance 70%TT before shipp
Delivery time:
40
Luoyang Yeda High Speed Precision Heavy Duty Bearings Co.,Ltd. (Free Member)
Bearing model: K30008AR0/CP0/XP0 Thin-section Ball bearing Inner Diameter (ID):300 mm Outer Diameter (OD):316 mm Width/Height: 8 mm
30531/530 mill ball bearings 530x780x185mm
[2013-11-25]
View More
Part Number:
Dimension:
530 x 780 x 185
Structure:
mill ball bearings
Grade Of Accuracy:
P0,P6,P5,P4,P2
Seals Type:
open
Bearing Material:
Chrome steel Gcr15
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
1-30 Days
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
30531/530 mill ball bearings 530x780x185mm Item:30531/530 mill ball bearings Type: mill ball bearings Material: Chrome steel Gcr15 Lubrication: Grease Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5
87011 Inch Series Deep Groove Ball Bearing
11 x 32 x 9
Deep groove ball bearing
Mass:
0.03 KG
P0 P6 P5 P4 P2 or ABEC1 ABEC3 ABEC5 ABEC7 ABEC9
zz,2RS,2RZ,Z,RS,N,open type
chrome steel Gcr15,carbon steel,stainless steel
L/C D/A D/P T/T Western Union MoneyGram
promt delivery after advanced payment paid
ING TECHNOLOGY CO.,LTD (Free Member)
Type: inch series deep groove ball bearing 87011 ID (inner diameter)/Bore:11mm OD (outer diameter):32mm Width/Height/thickness:9mm
239/710 MBK/W33 Spherical Roller Bearing 710x950x180mm
View More Skype WhatsApp: +8618616152345
239/710 MBK/W33
710 x 950 x 180
Spherical Roller Bearing
365.00 KG
P0.P6.P5
GCR15, G20Cr2Ni4A,GCr15SiMn
Payment term: 35% deposit, the balance to be paid
have product in stock. Up to your order qty.
SHANGHAI GSNK GROUP TRADE LTD (VIP Member)
6808 2RS Deep Groove Ball Bearing
6808 2RS
40 x 52 x 7
Groove
0.033 KG
P0 P6 P5 P4
open Z ZZ RS 2RS
CHROME STEEL
TT in advance
Ready Stock,Within 3-5 days after confirm order
GD Bearings (Free Member)
Item 6808 2RS Deep Groove Ball Bearing Dimension: 40x52x7 mm Weight:0.033 KG