Found 1 products for K20013AR0/CP0/XP0 Optical scanning equipment bearings
K20013CP0 Thin-section Ball Bearing 200x226x13mm
[2013-11-08]
View More
Part Number:
K20013AR0/CP0/XP0
Dimension:
200 x 226 x 13
Structure:
Thin-section Ball Bearing
Mass:
0.62 KG
Grade Of Accuracy:
P0/P6/P5
Seals Type:
Open
Bearing Material:
GCr15
Payment term:
30% T/T in Advance, the balance 70%TT before shipp
Delivery time:
35
Luoyang Yeda High Speed Precision Heavy Duty Bearings Co.,Ltd. (Free Member)
Bearing model: K20013AR0/CP0/XP0 Thin-section Ball bearing Inner Diameter (ID):200 mm Outer Diameter (OD):226 mm Width/Height: 13 mm
Inch bearing  R2  R2ZZ  R2-2RS
[2012-09-12]
Inch bearing R2 R2ZZ R2-2RS
View More
Part Number:
R2 R2ZZ R2-2RS
Dimension:
0.125 x 0.375 x 0.1563
Structure:
Single-row ball bearing
Grade Of Accuracy:
ABEC1 ABEC3 ABEC5
Seals Type:
OPEN ZZ 2RS
Bearing Material:
Chrome steel(GCr15)/Stainless steel
Cixishi Chengben Bearing Co.,Ltd (Free Member)
BMB-6204/048S2/UA002A Motor Sensor Bearing 20x47x14mm
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
BMB-6204/048S2/UA002A
20 x 47 x 14
Deep Groove
Mass:
0.25 KG
P0~P2
Optional
Bearing Steel
Payment term:
T/T or Western Union
Delivery time:
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
BMB-6204/048S2/UA002A Motor Sensor Bearing 20x47x14mm Stock QTY: 69.pcs (More on the way) Size:20x47x14mm Weight:0.25KG
BO 17 Magneto Bearing for Generators 17x44x11mm
View More Skype WhatsApp: +8615261532262
BO 17
17 x 44 x 11
Magneto Bearing
P0-P2, ABEC1-ABEC9
Sealed/Unsealed
Chrome steel (Gcr15)
T/T, Western Union or Paypal
3 working days
BOUKEYLIN BEARING LIMITED (VIP Member)
OWC410 One Way Clutch Bearing 4x10x5.4mm
OWC410
4 x 10 x 5.4
Needle Roller
*** KG
P6 , P5 , P4
Optional
Bearing Steel
T/T Wire Transfer ; Western Union ; Paypal
Within 3 Working Days
We've 650.pcs of OWC410 One Way Clutch Bearing 4x10x5.4mm In Stock,just feel free contact [email protected] or +86 13771456936 if you need OWC410.