Found 1 products for K13013AR0/CP0/XP0 Optical scanning equipment bearings
K13013CP0Thin-section Ball Bearing 130x156x13mm
[2013-11-08]
View More
Part Number:
K13013AR0/CP0/XP0
Dimension:
130 x 156 x 13
Structure:
Thin-section Ball Bearing
Mass:
0.42 KG
Grade Of Accuracy:
P0/P6/P5
Seals Type:
Open
Bearing Material:
GCr15
Payment term:
30% T/T in Advance, the balance 70%TT before shipp
Delivery time:
35
Luoyang Yeda High Speed Precision Heavy Duty Bearings Co.,Ltd. (Free Member)
Bearing model: K13013AR0/CP0/XP0 Thin-section Ball bearing Inner Diameter (ID):130 mm Outer Diameter (OD):156 mm Width/Height: 13 mm
GE100ES spherical plain bearing 100x150x70 mm
[2014-01-06]
View More
Part Number:
GE100ES
Dimension:
100 x 150 x 70
Structure:
plain bearing
Grade Of Accuracy:
P0 P2 P4 P5 P6
Seals Type:
ZZ,2Z,RS,2RS,OPEN
Bearing Material:
GCr15, GCr15SiMn, G20Cr2Ni4A