Found 1 products for Inquiry SME30LEA Linear Guideway Carriage 28x90x42mm
SME30LEA Linear Guideway Carriage 28x90x42mm
[2019-04-19]
US20 ~ 60 / Piece
View More Skype WhatsApp: +8615261532262
Part Number:
SME30LEA
Dimension:
28 x 90 x 42
Old Code:
SME 30LEA
HS Code:
Number of Rows:
Single Row
Structure:
Linear Guideway Carriage
Mass:
1.54 KG
Grade Of Accuracy:
N, H, P, SP, UP
Radial Clearance:
Standard Clearance
Seals Type:
UU, SS, ZZ, DD
Bearing Material:
Chrome Steel/Stainless Steel
Payment term:
T/T, Western Union or Paypal
Delivery time:
3 working days
Shipping Ways:
DHL/UPS/EMS/CDEK
BOUKEYLIN BEARING LIMITED (VIP Member)
[2013-04-10]
View More
Part Number:
2208-2RS
Dimension:
40 x 80 x 23
Structure:
Sealed
Grade Of Accuracy:
P0
Seals Type:
2RS
Bearing Material:
GCr15
Shanghai Longrich Bearing Co; Ltd. (Free Member)
32009X bearing
32009X bearing
View More
32009X
45 x 75 x 20
tapered roller bearing
Mass:
0.34 KG
P0,P6
open
chrome steel
Payment term:
T/T,L/C
Delivery time:
Normal ready goods or stock within 7days
REET BEARING CO.,LTD (Free Member)
10 x 30 x 9
Deep Groove Ball Bearings
0.035 KG
P0 P6 P5 P4 P3 P2
Open/ZZ/2RS
Gcr15/Bearing Steel
TT, Western Union, LC at sight
15 days
Ningbo Zhenhai Hualei Bearing Co., Ltd (Free Member)
Bearing Dimensions: 10X30X9MM/Metric ID (inner diameter)/Bore: 10mm OD (outer diameter): 30mm Width/Height/thickness: 9mm Weight: 0.035Kgs