Found 1 products for Inquiry RALE30NPPB Ball Bearing with Eccentric Collar
RALE30NPPB Insert Ball Bearing with Eccentric Collar 30x55x26.5mm
[2018-01-09]
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
Part Number:
RALE30NPPB
Structure:
Insert Ball
Mass:
0.18 KG
Grade Of Accuracy:
P0 , P6 , P5
Seals Type:
NPP
Bearing Material:
Bearing Steel
Payment term:
T/T ; Western Union; Moneygram ; Paypal
Delivery time:
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
We've 690.pcs of RALE30NPPB Insert Ball Bearing with Eccentric Collar 30x55x26.5mm In Stock,just feel free contact [email protected] or +86 13771456936 if you need RALE30NPPB
UL32 UL32-2RS/P4 Chemical fiber mechanical equipment bearing
[2013-03-12]
View More
Part Number:
UL32
Structure:
ball bearing
Grade Of Accuracy:
ABEC7
Seals Type:
2RS
Bearing Material:
GCr15
Ningbo Yonghuan bearing Co.,ltd (Free Member)
6320-2Z/YA7C3V2 Deep Groove Ball Bearing
View More
6320-2Z/YA7C3V2
Deep Groove Ball Bearing
Mass:
6.93 KG
open and sale
steel
Payment term:
FOB L/C
Delivery time:
5days after reciept the proceed
JINAN AOWEI SI BEARING CO.,LTD (Free Member)
Type : deep groove Dimension :100x215x47mm Inner diameter :100mm Outer diameter :215mm Thickness :47mm Weight :6.93Kg
NU1068EM/P6 bearing 340x520x82mm
NU1068EM/P6
Cylindrical roller bearing
65 KG
P0 P6 P5 P4
open or sealed
chrome steel
T/T L/C at sight
7 days
Jiangsu snader bearing co.ltd (Free Member)
Model:NU1068EM/P6 Demension:340*520*82mm Weight:65 kg 1.high precision 2.low noise ,long life 3.high rotation speed
7306AC Angular Contact Ball Bearing 30*72*19mm
7306AC
Ball bearings
0.33 KG
P0,P6
OPEN
Chrome steel GCr15, steel/TN cage
tt lc
within 7 days after the prepaid
Bearing import and export co.,ltd (Free Member)
7306AC angular contact ball bearing 1.angular contact ball bearing d 30mm 2.angular contact ball bearing D 72mm 3.angular contact ball bearing W 19mm 4.P0, P6