Found 1 products for Inquiry NK26/20XL Needle Bearing
NK26/20-XL Needle Roller Bearing 26x34x20mm
[2018-06-15]
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
Part Number:
NK26/20-XL
Dimension:
26 x 34 x 20
Structure:
Needle Roller
Mass:
0.042 KG
Grade Of Accuracy:
P0 ; P6 ; P5
Seals Type:
Optional
Bearing Material:
Bearing Steel
Payment term:
T/T Wire Transfer; Western Union; Paypal
Delivery time:
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
We've 1800.pcs of NK26/20-XL Needle Roller Bearing 26x34x20mm In Stock,just feel free contact [email protected] or +86 13771456936 if you need NK26/20-XL
30204 tapered roller bearing
[2013-08-09]
30204 tapered roller bearing
View More
Part Number:
Dimension:
25 x 52 x 16.25
Structure:
tapered roller bearing
Mass:
0.15 KG
Seals Type:
open and sale
Bearing Material:
steel
Payment term:
FOB L/C
Delivery time:
5 days after reciept the proceed
JINAN AOWEI SI BEARING CO.,LTD (Free Member)
Item: tapered roller bearing Dimension :20×42.589×14 Inner diameter :20mm Outer diameter :42.589mm Thickness: 14mm weight:0.083kg
885796 Water pump shaft bearing 18.96x38x161.04mm
View More
18.96 x 38 x 161.04
Water pump shaft bearing
Grade Of Accuracy:
P0,P6,P5,P4,P2
open
Chrome steel Gcr15
TT/LC
1-30 DAYS
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
885796 Water pump shaft bearing 18.96x38x161.04mm Item:885796 Water pump shaft bearing Type:Water pump shaft bearing Material: Chrome steel Gcr15 Lubrication: Grease Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5
7010AC Angular Contact Ball Bearings 50x80x16mm
7010AC
50 x 80 x 16
0.26 KG
P0,P6,P5,P4,P2
ZZ,2RS
bearing steel:GCr15
T/T,L/C
around 30 days
Shanghai Xuyuan Mechanical and Electrical Bearing Co., Ltd (Free Member)
7010AC Angular Contact Ball Bearings 50x80x16mm 1.Model:7010AC 2.Size: 50x80x16mm 3.Material:GCr15 4.Weight:0.26KG
32213 J2/Q Tapered roller bearing 65x120x32.75mm
32213 J2/Q
65 x 120 x 32.75
Tapered roller bearing
1.5 KG
P4
zz/rs
Chrome steel
TT/ western union
within three days
Tangshan Jieli Electromechanical Equipment Co., Ltd (Free Member)
Technical data of 32213 J2/Q Tapered roller bearing ID.: 65 mm OD: 120 mm Thickness: 32.75 mm Weight; 1.50 kg