Found 1 products for Inquiry LLTHC 30 A T1 P1 Rail Guide
LLTHC30AT1P1 Linear Guide Block / Carriage 90x100.4x33mm
[2017-09-04]
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
Part Number:
LLTHC30AT1P1
Dimension:
90 x 100.4 x 33
Mass:
1.10 KG
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
We've 20.pcs of LLTHC30AT1P1 Linear Guide Block / Carriage 90x100.4x33mm In Stock,just feel free contact [email protected] or +86 13771456936 if you need LLTHC 30 A T1 P1
29360E 29360 spherical roller thrust be
[2012-12-24]
View More
Part Number:
29360E 29360
Dimension:
300 x 480 x 109
Structure:
Spherical roller thrust bearing
Seals Type:
open
Bearing Material:
GCr15SiMn GCr15
JINHANG PRECISION BEARING CO.,LTD (Free Member)
Current Code:29360 or 29360E Dimension:300x480x109 mm Weight:75 kgs TThe cage type: Brass cage or Steel cage The forging material:GCr15SiMn GCr15 The delivery time:20-30 days The package:standard export wooden case
6302/Z2 deep groove ball bearing
View More
6302/Z2
15 x 42 x 13
deep groove ball bearing
Grade Of Accuracy:
P0, P6, P5,P4
Open / ZZ / 2RS
Chrome Steel (Gcr15),Carbon Steel,Stainless steel,Ceramics
Linqing Guowei Bearing Co.,Ltd (Free Member)
6302/Z2 deep groove ball bearing Basic Info. Outer Dimension: Micro(≤26mm) Separation: Yes The Number of Rows: Single Rolling Body: Ball Bearings Export Markets: Global Additional Info.
XC7017-C-T-P4S spindle bearing
XC7017-C-T-P4S spindle bearing
XC7017-C-T-P4S
85 x 130 x 22
Machine tool main spindle bearing
P2, P4, P5
open or sealed
GCr15SiMn GCr15,Chrome Steel
Description: Machine tool main spindle bearing Type: XC7017-C-T-P4S bearing Machine tool main spindle bearing Dimension: 85x130x22mm/Metic ID(inner diameter)/Bore:85 mm OD(outer diameter):130 mm Width/Height/thickness:22 mm
CS203 Heidelberg printing machine bearing 17x40x12mm