Found 1 products for Inquiry LLTHC 20 A T2 P3 Rail Guide
LLTHC20AT2P3 Linear Guide Block / Carriage 63x73.3x25mm
[2017-09-04]
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
Part Number:
LLTHC20AT2P3
Dimension:
63 x 73.3 x 25
Mass:
0.40 KG
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
We've 50.pcs of LLTHC20AT2P3 Linear Guide Block / Carriage 63x73.3x25mm In Stock,just feel free contact [email protected] or +86 13771456936 if you need LLTHC 20 A T2 P3
7324 angular contact ball bearing
[2013-04-03]
Dimension:
120 x 260 x 55
Structure:
Angular contact
Grade Of Accuracy:
p0 p6 p5 p4
Bearing Material:
GCR15
Hebei Laili Industrial Co.,LTD (Free Member)
6405-Z bearing 25*80*21mm
6405-Z bearing 25*80*21mm
View More
6405-Z
25 x 80 x 21
deep groove ball bearing
P0 P6 P5 P4
Seals Type:
Z/ZZ/RS/2RS/N/Open
Chrome steel,Carbon steel, Stainless steel
Payment term:
T/T, L/C
Delivery time:
7-35 days
MKT Bearing Co., Ltd (Free Member)
Structure: Deep Groove ball bearing Size: 25*80*21mm Seals Type: 6405 6405-Z 6405-ZZ 6405-RS 6405-2RS 6405-N Precision Rating: P0 P4 P5 P6 Material of Rings and Balls: Chrome steel,Carbon steel, Stainless steel
BK0608 Drawn cup needle roller bearings 6x10x8mm
BK0608
6 x 10 x 8
Drawn cup needle roller bearings
Mass:
0.0022 KG
GB1957-IT7
bearing steel Gcr15
TT ,PAYPAL ,Western Union
according your quantity
FENGYUN IMPORT & EXPORT CO.,LIMITED (Free Member)
Item No:BK0608 Drawn cup needle roller bearings 6x10x8mm Type:Drawn cup needle roller bearings Material:bearing steel Gcr15