Found 1 products for Inquiry Inner Rings IR75X85X30
BOUKEYLIN BEARING LIMITED
(VIP Member)
JINHANG PRECISION BEARING CO.,LTD (Free Member)
Current Code:24124CC/W33 or 24124CA/W33 24124 CCK30/W33 Dimension:120x200x80 mm Number of roller: Double row Weight:10.3 kgs The cage type: two window-type steel cages or machined cage of brass or steel The forging material:GCr15SiMn ...
Linqing Dongchuan Bearing Co.,Ltd (Free Member)
Taper Roller Bearing 32305 Material: Chrome steel, Carbon steel, stainless steel, Bearing Steel Size: d: 25mm D: 62mm B: 32mm Weight :0.376kg Cage:
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (Free Member)
Item: 7232B, 7232C, 7232AC, 7232ACM Ball Bearings Type: Angular Contact Ball Bearing Material: Chrome Steel Gcr15 Size:160x290x48mm ID (inner diameter) bore: 160mm OD (outer diameter):290mm Width/Heigh/Thickness:48mm Dimensions:160mmx290mmx48 ...
SHANGHAI GSNK GROUP TRADE LTD
(VIP Member)
51112 thrust ball bearings Bearing type: thrust ball bearing Inner Diameter (ID):60mm Outer diameter (OD):85mm Width/Height: 17mm Material: chrome steel(GCR15) Number of Row: double rows Clearance:C0/C3 Seals type: steel-sealed Lubrica ...