Found 2 products for IR40X45X20 needle roller bearing inner ring
IR40X45X20 needle roller bearing inner ring
[2013-08-05]
View More
Part Number:
IR40X45X20
Structure:
Needle Roller Bearing
Mass:
0.0505 KG
Grade Of Accuracy:
P0. P6. P5
Seals Type:
open
Bearing Material:
GCr15SiMn, GCr15, etc
Payment term:
100% T/T or Western Union in advance
Delivery time:
Within 5 working days after confirmed your payment
Wuxi City Boukeylin Import & Export Co., Ltd (Free Member)
[2015-03-26]
View More
Part Number:
IR40X45X20
Structure:
needle roller bearing
Mass:
0.0508 KG
Grade Of Accuracy:
PO,P6,P5,P4
Seals Type:
NO
Bearing Material:
chrome steel
Payment term:
T/T,western union,Paypal
Delivery time:
in stock
Xing Lun Bearings Group Limited (Free Member)
IR40X45X20 inner ring Size : d=40 mm; D=45 mm; B=20 mm In stock : 50000pcs
UCK322 pillow bock bearing 110x117x385mm
UCK322
pillow bock bearing
P0,P6,P5,P4,P2
ZZ, 2RS,Open
Gcr15, Stainless steel. 440C, 304, 316.
TT/LC
1--30days
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
UCK322 pillow bock bearing 110x117x385mm Item: pillow bock bearing UCK322 Material: Chrome Steel Lubrication: Grease Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5
010.40.1120 Slewing Bearing
010.40.1120 Slewing Bearing
Thrust
300 KG
P0 P5 P6 P2 P4
Open
Gcr15
T/T in advance
Within 15 days after get the payment
Hebei Laili Industrial Co.,LTD (Free Member)
010.40.1120 Slewing Bearing Size :998*1242*100mm Catalogue : Slewing Bearing