Found 1 products for INA ZARN60120-L-TV
INA ZARN60120-L-TV bearing
[2013-05-30]
INA ZARN60120-L-TV bearing
View More
Part Number:
ZARN60120-L-TV
Dimension:
60 x 120 x 103
Structure:
Cylindrical roller bearing
Grade Of Accuracy:
P0 、P6、P5、P4、P2
Seals Type:
TV
Bearing Material:
bearing steel
Payment term:
TT
Delivery time:
7 days
BEIJING ADYR BEARING CO.,LTD (Free Member)
Needle roller/axial cylindrical roller bearings ZARN60120-L-TV double direction, long shaft locating washer d 60 mm D 120 mm H2 103 mm
6201 6201 2RS,6201ZZ,6201 2RZ,6201ZN 12x32x10mm Deep groove ball bearing
[2014-01-07]
View More
Part Number:
Dimension:
12 x 32 x 10
Structure:
deep groove
Mass:
0.106 KG
Grade Of Accuracy:
P0,P6,P5,P4,P2
Seals Type:
Open,Z,ZZ,ZN,RS,2RS,2RZ
Bearing Material:
Chromel Steel ,Carbon steel
Payment term:
T/T
Delivery time:
7-35days
ING TECHNOLOGY CO.,LTD (Free Member)
Structure: Deep Groove Precision Rating: P0,P6,P5,P4,P2 size:12x32x10mm
SIBP5S Bearing 5x16x8mm
SIBP5S Bearing 5x16x8mm
SIBP5S
5 x 16 x 8
Rod End Bearing
Mass:
0.016 KG
High Precision
Carbon Chromium Steel
TT/LC
Negotiable
Zhangzhou SDTZ Bearing Co.,Ltd (Free Member)
RE:SIBP5S Bearing 5x16x8mm Type: Rod end Bearings Maintenance: Required Dimensions:5mmx16mmx8mm/Metric ID (inner diameter)/Bore: 5mm OD (outer diameter): 16mm Width/Height/thickness: 8mm