Found 1 products for IC manufacturing installation bearings CRBH 208 A
CRBH208A Thin-section Crossed Roller Bearing
[2013-07-29]
View More
Part Number:
CRBH 208 A
Mass:
0.04 KG
Grade Of Accuracy:
P0~P2
Seals Type:
Open
Bearing Material:
GCr15
Payment term:
100%TT before shipping
Delivery time:
10
Luoyang Yeda High Speed Precision Heavy Duty Bearings Co.,Ltd. (Free Member)
Bearing model: CRBH 208 A Thin-section crossed roller bearing Inner Diameter (ID):20mm Outer diameter (OD):36mm Width/Height: 8mm
Deep Groove Ball Bearing 6004-2Z 6004-2RS 6004Z
[2013-01-26]
Structure:
Deep Groove Ball Bearing
Grade Of Accuracy:
P0,P6,P5
Seals Type:
OPEN 2Z 2RS Z RS
Bearing Material:
Ring Material Chrome Steel ,Carbon steel,Stainless steel
Hangzhou chilang bearing technology co.,ltd (Free Member)
3282180 self-aligning ball bearing 400x600x148mm
self-aligning ball bearing
P0,P6,P5,P4,P2
open
Chrome steel Gcr15
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
1-30 DAYS
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
3282180 self-aligning ball bearing 400x600x148mm Item:3282180 self-aligning ball bearing Type:self-aligning ball bearing Material: Chrome steel Gcr15 Lubrication: Grease Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5
NATR5-PP Yoke Type Track Roller Bearing 5x16x12mm
NATR5-PP
track roller bearing
seals on both sides
by T/T in advance
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (Free Member)
NATR5-PP Yoke Type Track Roller Bearing Bearing Model No.:NATR5-PP Size:5x16x12mm
29432E Spherical Roller Thrust Bearing 160x320x95mm
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
29432E
Spherical Roller Thrust
Mass:
32.50 KG
P0~P2 ; ABEC1~ABEC9
Optional
Bearing Steel ; Others
Paypal ; Western Union ; T/T
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
29432E Spherical Roller Thrust Bearing 160x320x95mm Stock QTY:60.pcs (More on the way) Size:160x320x95mm Weight:32.50KG