Found 1 products for High quality GE80DO-2RS bearings
INA GE80DO-2RS bearings
[2014-08-13]
INA GE80DO-2RS bearings
View More
Part Number:
GE80DO-2RS
Dimension:
80 x 120 x 55
Structure:
Joint Bearings
Mass:
0.000 KG
Grade Of Accuracy:
P0
Seals Type:
2RS
Bearing Material:
chrome steel
Payment term:
T/T
Delivery time:
within 3 days
WOMO Industrial & Auto Parts LTD (Free Member)
61822-2RZ deep groove ball bearing
[2012-10-30]
View More
Part Number:
61822-2RZ
Dimension:
110 x 140 x 16
Structure:
single row deep groove ball bearing
ONE Technology Co,. Ltd (Free Member)
Deep Groove Ball Bearing 6340
Deep Groove Ball Bearing 6340
200 x 420 x 80
Bearing Material:
Gcr15
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (Free Member)
Deep Groove Ball Bearing 6340 ID:200MM OD:420MM TH:80MM