Found 1 products for High Quality 85 UZS 419 T2 Eccentric Bearing
85UZS419T2 Eccentric Bearing 85x151.5x34mm
[2015-10-27]
View More Skype WhatsApp: +8615261532262
Part Number:
85UZS419T2
Dimension:
85 x 151.5 x 34
Structure:
Eccentric Bearing
Grade Of Accuracy:
Chrome Steel/Stainless Steel
Seals Type:
Open/2RS/2Z
Bearing Material:
Chrome Steel/Stainless Steel
Payment term:
T/T, Western Union or Paypal
Delivery time:
3 working days
BOUKEYLIN BEARING LIMITED (VIP Member)
deep groove ball ceramic ZrO2/Si3N4 bearings 6007CE
[2013-01-03]
View More
Part Number:
6007CE
Dimension:
35 x 62 x 14
Structure:
deep groove ball bearings
Grade Of Accuracy:
P0,P6,P5,P4
Seals Type:
open
Bearing Material:
Si3N4/ZrO2&PEEK/PTFE
Xing Lun Bearings Group Limited (Free Member)
ceramic bearings ZrO2/Si3N4 6007CE Description: ID:35MM * OD:62MM * TH:14MM N.W.:0.12kgs Material : Si3N4 / ZrO2 with PTFE / PEEK cage
Chrome Steel Cylindrical roller bearing NU209
View More
NU209
45 x 85 x 19
Cylindrical roller bearing
P0,P6
NJ,NUP,N,NF
Chrome Steel || Carbon Steel || Stainless Steel
Linqing Dongchuan Bearing Co.,Ltd (Free Member)
Item: Cylindrical Roller Bearing NU209 ID (inner diameter) bore: 45 mm OD (outer diameter):85 mm Width/Heigh/Thickness: 19 mm Dimensions: 45 X 85 X 19 mm Basic dynamic load rating= 46.100 kN Basic static load rating=46.900 kN
62209 bearing
62209 bearing
45 x 85 x 23
deep groove ball bearing
Mass:
1.056 KG
po
open
Gcr15
Payment term:
FOB
Delivery time:
according to the quantity
MDZC BEARING CO.,LTD (Free Member)
Bearing model number: 62209 diameter: 45mm Outer diameter:85 mm Thickness: 23 mm Brand: JSWZ A new model: bearing Series: deep groove ball bearings
NF407 Cylindrical Roller Bearing 35x100x25mm
View More Skype WhatsApp: +8618062246726
NF407
35 x 100 x 25
Cylindrical Roller Bearing
Chrome Steel / Bearing Steel
by T/T in advance
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (VIP Member)
NF407 Cylindrical Roller Bearing Bearing Model No. : NF407 Type: Cylindrical Roller Bearing Size: 35x100x25mm