Found 1 products for HTUR150270 bearing
HTUR150270 bearing 150x270x78mm
[2017-02-14]
View More Skype WhatsApp: +8615550482941
Part Number:
HTUR150270
Dimension:
150 x 270 x 78
Structure:
Supporting Roller
Mass:
*** KG
Grade Of Accuracy:
P0-P2;ABEC1-ABEC9
Seals Type:
Optional
Bearing Material:
Chrome Steel GCr15
Payment term:
Paypal,Western Union,T/T
Delivery time:
within 3 working days
AAA Sun Rises Group Limited - [email protected] (VIP Member)
HTUR150270 Supporting Roller/Track Roller Bearing Size: 150x270x78mm d: 150 mm D: 270 mm B: 78 mm
R5204-16 Double Row Ball Bearing
[2013-06-06]
View More
Part Number:
R5204-16
Dimension:
20 x 52 x 20.6
Structure:
Double Row Ball Bearing
Mass:
0.230 KG
Grade Of Accuracy:
p0 p6
Seals Type:
sealed
Bearing Material:
Gcr15
Payment term:
FOB
Delivery time:
according the quantity
MDZC BEARING CO.,LTD (Free Member)
ID:20MM OD:52MM H :20.6MM