Found 1 products for HTUR110200X bearing
HTUR110200X bearing 110x200x65mm
[2017-02-15]
View More Skype WhatsApp: +8615550482941
Part Number:
HTUR110200X
Dimension:
110 x 200 x 65
Structure:
Supporting Roller
Mass:
*** KG
Grade Of Accuracy:
P0-P5
Seals Type:
Optional
Bearing Material:
Chrome Steel GCr15
Payment term:
Paypal,Western Union,T/T
Delivery time:
within 3 working days
AAA Sun Rises Group Limited - [email protected] (VIP Member)
HTUR110200X Supporting Roller/ Track Roller Bearing Size: 110x200x65mm d: 110 mm D: 200 mm B: 65 mm
4064X3D Rolamentos de esferas de contato angular
[2013-06-10]
View More
Part Number:
4064X3D
Dimension:
320 x 459.5 x 140
Structure:
Rolamentos de esferas de contato angular
Mass:
80 KG
Grade Of Accuracy:
P0
Seals Type:
não vedado
Bearing Material:
chrome steel
Payment term:
T/T
Delivery time:
antes de carregamento
Rolamentos de Manufatura de Cidade de Wafangdian Co.,Ltd, (Free Member)
750KH31+K bearing
750KH31+K bearing
View More
750KH31+K
750 x 1220 x 365
Double-Row Tapered Roller Bearings
1730 KG
P0 P6 P5 P4 P2
Open
Other
T/T
60 days
Xing Xin Yu bearings (Free Member)
Products name Tapered Roller Bearings 750KH31+K Brand name XY Dimension (dXDxT) 750x1220x365 mm Basic load ratings(KN) Dyn(C):12500 KN Stat(C0):29500 KN Number of Columns Double Row
560S inch tapered roller bearing 68.262x123.825x38.1mm
560S
68.262 x 123.825 x 38.1
inch tapered roller bearing
P0,P6,P5,P4,P2
open
Chrome steel Gcr15
TT/LC
1-30 Days
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
560S inch tapered roller bearing 68.262x123.825x38.1mm Item:560S Inch tapered roller bearing Type: Inch tapered roller bearing Material: Chrome steel Gcr15 Lubrication: Grease Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5
32024X tapered roller bearing 120x180x38mm