Found 1 products for HTUR110200X 110x200x65
HTUR110200X bearing 110x200x65mm
[2017-02-15]
View More Skype WhatsApp: +8615550482941
Part Number:
HTUR110200X
Dimension:
110 x 200 x 65
Structure:
Supporting Roller
Mass:
*** KG
Grade Of Accuracy:
P0-P5
Seals Type:
Optional
Bearing Material:
Chrome Steel GCr15
Payment term:
Paypal,Western Union,T/T
Delivery time:
within 3 working days
AAA Sun Rises Group Limited - [email protected] (VIP Member)
HTUR110200X Supporting Roller/ Track Roller Bearing Size: 110x200x65mm d: 110 mm D: 200 mm B: 65 mm