Found 1 products for HSS71902C/P4
HSS71902C/P4 angular contact ball bearing
[2014-04-29]
View More
Part Number:
HSS71902C/P4
Dimension:
15 x 28 x 7
Structure:
angular contact ball bearing
Mass:
0.01 KG
Grade Of Accuracy:
ABEC7
Seals Type:
2RS
Bearing Material:
GCr15 Si3N4 ZGcr15
Payment term:
L/C T/T Western Union
Delivery time:
15-20days after payment
ChengDeShuangHuan Bearing Factory (Free Member)
Basic parameter Bearing NO. HSS71902C/P4 d 15mm D 28mm
Cylindrical roller bearing NU220
[2013-01-25]
View More
Part Number:
NU220
Dimension:
100 x 180 x 34
Structure:
Cylindrical roller bearing
Grade Of Accuracy:
P0P6P5
Seals Type:
open
Bearing Material:
Gcr15
jinan yxbearing co.,ltd (Free Member)
Structure: Cylindrical Type: Roller Brand Name: JXB or other famous brand Bore Size: 105 mm Outside Diameter: 190 mm Model Number: NU221 E Precision Rating: P5P6P0 Seals Type: all Number of Row: Single Row ...
51103 bearing 17X30X9mm
51103 bearing 17X30X9mm
17 x 30 x 9
Thrust Ball Bearing
Mass:
0.028 KG
P0. P6. P5
GCr15SiMn, GCr15, etc
Payment term:
100% T/T or Western Union in advance