Found 2 products for HSR25M2A Block 23x70x36mm
HSR25M2A Linear Guide Block 23x70x36mm
[2015-12-03]
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
Part Number:
HSR25M2A
Dimension:
23 x 70 x 36
Structure:
Linear Guide Block
Mass:
0.59 KG
Grade Of Accuracy:
P0~P2 ; ABEC1~ABEC9
Seals Type:
Optional
Bearing Material:
Bearing Steel ; Others
Payment term:
T/T Wire Transfer; Western Union; Paypal
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
HSR25M2A Linear Guide Block 23x70x36mm Stock QTY:220.pcs (More on the way) Size:23x70x36mm Weight:0.59KG
[2015-12-08]
Part Number:
HSR25M2A
Dimension:
23 x 70 x 36
Structure:
Linear Guide Block
Mass:
0.59 KG
Grade Of Accuracy:
P0~P2 ; ABEC1~ABEC9
Seals Type:
Optional
Bearing Material:
Bearing Steel ; Stainless Steel ; Others
Payment term:
HSR25M2A Linear Guide Block 23x70x36mm Stock QTY:280.pcs (More on the way) Size:23x70x36mm Weight:0.59KG
32005 bearing 25x47x15mm
32005 bearing 25x47x15mm
View More
25 x 47 x 15
tapered roller bearing
0.133 KG
P0 P6 P5 P4 P2
open
chrome steel
T/T L/C at sight
7 Days
Jiangsu snader bearing co.ltd (Free Member)
1.Brand: SKF 2.BearingCategory: Tapered Roller Bearings 3.Model: 32005 4.d:25 mm 5.D:47 mm 6.B:15 mm 7.Cr:27 N 8.C0r:32.5 N 9.Grease RPM:11000 1/min 10.Oil RPM:14000 1/min 11.m:0.11 kg 12.New Model:32005 13.Old Model:32005