Found 1 products for HSR 15R2UU-140L
HSR15R2UU-140L Linear Guide System 15x34x28mm
[2015-01-07]
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
Part Number:
HSR15R2UU-140L
Dimension:
15 x 34 x 28
Structure:
Linear Guide Block & Rail
Mass:
0.36 KG
Grade Of Accuracy:
P0~P2 ; ABEC1~ABEC9
Seals Type:
Optional
Bearing Material:
Bearing Steel ; Others
Payment term:
Paypal ; Western Union ; T/T
Delivery time:
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
HSR15R2UU-140L Linear Guide System 15x34x28mm Stock QTY:95.pcs (More on the way) Size:15x34x28mm Weight:0.36KG
H7002C/P4 High Speed Angular Contact Ball bearing
[2012-10-08]
View More
Part Number:
H7002C
Dimension:
15 x 32 x 9
Structure:
angular contact ball bearing
Grade Of Accuracy:
P6 P5 P4
Seals Type:
2RS ZZ
Bearing Material:
Gcr15 Army steel
Ningbo Yonghuan bearing Co.,ltd (Free Member)
Model: H7002C Structure: Angular Contact Ball Bearing Inside Diameter: 15mm Outside Diameter: 32mm Thickness: 9mm Seals Type: 2RS zz Material: Gcr15 Army steel Precision Rating: P6 P5 P4 Brand: YHB