Found 1 products for GYE30 KRRBVA
GYE30-KRR-B-VA Radial Insert Ball Bearing
[2013-03-22]
View More
Part Number:
GYE30-KRR-B-VA
Dimension:
30 x 62 x 38.1
Structure:
Radial Insert Ball Bearing
Grade Of Accuracy:
P0/p5/p6
Seals Type:
open
Bearing Material:
Chrome steel (Gcr15)
Tangshan Jieli Electromechanical Equipment Co., Ltd (Free Member)
•Item:GYE30-KRR-B-VA Radial Insert Ball Bearing •Type: Cylindrical Roller Bearing •Closures: 2 Metal Shields •Lubrication: Self Lubricated (Grease) •Dimensions: 30mm x 62mm x 38.1mm/Metric
6318 bearing
[2013-04-02]
6318 bearing
View More
Part Number:
Dimension:
90 x 190 x 43
Structure:
deep groove ball bearing
Grade Of Accuracy:
p3
Seals Type:
open
Bearing Material:
bearing steel
jiaruida (Free Member)
013.35.1600 external teeth UWE slewing bearing/slewing ring
1460 x 1740 x 110
slewing bearing
normal
rubber seal
50Mn, 42CrMo
Payment term:
FOB Dalian
Delivery time:
30-45 days
UWE Slewing Bearing (Free Member)
3304 Angular Contact Ball Bearing 20X52X22.2MM
20 x 52 x 22.2
Angular Contact Ball Bearings
P0 P6 P5 P4 P3 P2
ZZ/2RS
Gcr15/Bearing Steel
Payment term:
TT, Western Union, LC at sight
Delivery time:
15 days
Ningbo Zhenhai Hualei Bearing Co., Ltd (Free Member)
Bearing Dimensions: 20X52X22.2MM/Metric ID (inner diameter)/Bore: 20mm OD (outer diameter): 52mm Width/Height/thickness: 22.2mm