Found 1 products for GN115KRRB - COL unit
GN115KRRB + COL ball bearing housed unit
[2016-01-27]
View More
Part Number:
GN115KRRB + COL
Dimension:
1/2 to 3-15/16 x 1-1/8 to 12-3/8 x 1 to 10
Structure:
ball bearing
Mass:
0.04-36.80 KG
Grade Of Accuracy:
P0 to P5
Seals Type:
rubber seal or metal shield
Bearing Material:
bearing steel or stainless steel
Payment term:
T/T, L/C, WESTERN UNION, OTHERS
Delivery time:
2-35 days
BEART ENTERPRISE CO., LIMITED (Free Member)
249/800CA/W33 Spherical Roller Bearing
[2013-04-26]
View More
Part Number:
249/800CA/W33
Dimension:
800 x 1060 x 258
Structure:
Spherical Roller Bearing
Mass:
637 KG
Grade Of Accuracy:
P4,P5
Seals Type:
OPEN,ZZ,RS
Bearing Material:
GCr15,stainless steal,bearing steal
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
AS PER QUANTITY
Dalian Xinyalong Technology Co., Ltd. (Free Member)
NU1015 bearing
NU1015 bearing
NU1015
75 x 115 x 20
cylindrical roller bearing
none
chrome steel Gcr15
T/T or Western Union
Byte Co., Ltd (Free Member)
NU1015 Cylindrical Roller Bearing Inside diameter: 75mm Outside diameter: 115mm Thickness: 20mm
DAC38700037 Wheel Hub Ball Bearing 38X70X37
DAC38700037
38 x 70 x 37
single
0.48 KG
p0,p6
single
chrome steel , carbon steel
30TT in advance , 70%see copy B/L