Found 1 products for GIHR-K140-DO Bearing Requiring Maintenance
GIHR-K140-DO Rod End (Size:140x350x530mm)
[2022-02-19]
View More Skype WhatsApp: +8618062246726
Part Number:
GIHR-K140-DO
Dimension:
140 x 350 x 530
Series:
GIHR...K-DO
Structure:
Rod Ends
Mass:
102 KG
Seals Type:
Open
Bearing Material:
Chrome Steel (Gcr15)
Payment term:
by T/T in advance
Delivery time:
2-3 days for stock, 25-30 days for bulk production
Shipping Ways:
by Sea or Air
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (VIP Member)
GIHR-K140-DO Hydraulic Rod End Size:140x350x530mm Bore Diameter Bearing (d): 140mm Outer Eye Diameter (d2): 350mm Total Length Internal Thread Head (L4): 530mm
21309 EK spherical roller bearing
[2013-04-09]
View More
Part Number:
21309 EK
Dimension:
45 x 100 x 25
Structure:
spherical roller
Grade Of Accuracy:
P0,P6,P5
Seals Type:
open , CC , MB , CA , K , W33 , C3
Bearing Material:
GCr15,GCr15SiMn
WAFANGDIAN QUNMA BEARING MANUFACTURING (Free Member)
010.25.355 four-point contact ball slewing bearing
View More
262 x 448 x 70
Four-point Contact Bearing
Mass:
49 KG
Grade Of Accuracy:
P5 P6 PO
open
50Mn
Payment term:
T/T,L/C
Delivery time:
one day after receive the payment
Luoyang MC Bearing Technology CO.,LTD (Free Member)
010.25.355 four-point contact slewing bearing in stock.
SBM12 Linear Guide Rail Block 12x27x13mm
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
SBM(S)12
12 x 27 x 13
Linear Guide Block
0.04 KG
P0~P2
Optional
Bearing Steel ;Others
T/T or Western Union
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
SBM(S)12 Linear Guide Rail Block 12x27x13mm Stock QTY: 95.pcs (More on the way) Size:12x27x13mm Weight: 0.04KG