Found 1 products for GIHO-K80-DO Rod End for Hydraulic Components
GIHO-K80-DO Rod End (Size:80x205x287.5mm)
[2022-02-21]
View More Skype WhatsApp: +8618062246726
Part Number:
GIHO-K80-DO
Dimension:
80 x 205 x 287.5
Series:
GIHO...K-DO
Structure:
Rod Ends
Mass:
15 KG
Bearing Material:
Chrome Steel (Gcr15)
Payment term:
by T/T in advance
Delivery time:
2-3 days for stock, 25-30 days for bulk production
Shipping Ways:
by Sea or Air
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (VIP Member)
GIHO-K80-DO Hydraulic Rod End Size: 80x205x287.5mm Bore Diameter Bearing (d): 80mm Outer Eye Diameter (d2): 205mm Total Length Internal Thread Head (L4): 287.5mm
32936/DF Tapered Roller Bearings
[2013-04-08]
View More
Part Number:
32936/DF
Dimension:
180 x 250 x 90
Structure:
Tapered Roller Bearings
Grade Of Accuracy:
P0
Seals Type:
open
Bearing Material:
Bearing Steel
shanghai bis bearing co.,ltd (Free Member)
7208CETA/P5 Angular Contact Ball Bearings 40x80x18mm
View More
7208CETA/P5
40 x 80 x 18
7208CETA/P5 Angular Contact Ball Bearings 40x80x18
Mass:
0.37 KG
Grade Of Accuracy:
P0,P6,P5,P4,P2
Seals Type:
ZZ,2RS
bearing steel:GCr15
Payment term:
T/T,L/C
Delivery time:
around 30 days
Shanghai Xuyuan Mechanical and Electrical Bearing Co., Ltd (Free Member)
7208CETA/P5 Angular Contact Ball Bearings 40x80x18mm 1.Model:7208CETA/P5 2.Size: 40x80x18mm 3.Material:GCr15 4.Weight:0.37KG
NJ202E.TVP2 cylindrical roller Bearing
NJ202E.TVP2
15 x 35 x 11
Cylindrical roller bearings
0.049 KG
ABEC1 ABEC3 ABEC5
Open
GCR15
T/T western union
3 to 25 days according to your order
DNBEARING (Free Member)
NJ2312 Cylindrical Roller Bearing 60×130×46mm