Found 1 products for GIHO-K80-DO Hydraulic Rod End Bearing
GIHO-K80-DO Rod End (Size:80x205x287.5mm)
[2022-02-21]
View More Skype WhatsApp: +8618062246726
Part Number:
GIHO-K80-DO
Dimension:
80 x 205 x 287.5
Series:
GIHO...K-DO
Structure:
Rod Ends
Mass:
15 KG
Bearing Material:
Chrome Steel (Gcr15)
Payment term:
by T/T in advance
Delivery time:
2-3 days for stock, 25-30 days for bulk production
Shipping Ways:
by Sea or Air
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (VIP Member)
GIHO-K80-DO Hydraulic Rod End Size: 80x205x287.5mm Bore Diameter Bearing (d): 80mm Outer Eye Diameter (d2): 205mm Total Length Internal Thread Head (L4): 287.5mm