Found 1 products for GIHO-K25-DO Rod End for Hydraulic Components
GIHO-K25-DO Rod End (Size:25x65x100.5mm)
[2022-02-21]
View More Skype WhatsApp: +8618062246726
Part Number:
GIHO-K25-DO
Dimension:
25 x 65 x 100.5
Mass:
0.67 KG
GIHO-K25-DO Hydraulic Rod End Size: 25x65x100.5mm Bore Diameter Bearing (d): 25mm Outer Eye Diameter (d2): 65mm Total Length Internal Thread Head (L4): 100.5mm
31084X2 Rolamentos de rolos cônicos de uma carreira
[2013-06-10]
View More
Part Number:
31084X2
Dimension:
420 x 620 x 90
Structure:
Rolamentos de rolos cônicos de uma carreira
Mass:
88.3 KG
Grade Of Accuracy:
P0
Seals Type:
não vedado
Bearing Material:
chrome steel
Delivery time:
antes de carregamento
Rolamentos de Manufatura de Cidade de Wafangdian Co.,Ltd, (Free Member)
3309A-ZTN1 Bearing 45x100x39.7mm
View More
3309A-ZTN1
45 x 100 x 39.7
angular contact ball bearing
Grade Of Accuracy:
P6, P5, P4, P2
Seals Type:
Open
Chrome Steel (Gcr15), Stainless Steel
by T/T in advance
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (Free Member)
Item:3309A-ZTN1 Ball Bearings Type: Angular Contact Ball Bearing Material: Chrome Steel Gcr15 Size:45x100x39.7mm ID (inner diameter) bore: 45mm OD (outer diameter):100mm Width/Heigh/Thickness:39.7mm Dimensions:45mmx100mmx39.7mm
1638ZZ bearing
1638ZZ bearing
1638ZZ
19.05 x 50.8 x 14.288
inch deep grove ball bearing
0.142 KG
ABEC-3
steel seals
chrome steel
T/T
The spot
ShangHai Xinda bearing co., LTD (Free Member)
61800 deep groove ball bearing 10*19*5mm