Found 1 products for GIHO-K12-DO Rod End Requiring Maintenance
GIHO-K12-DO Rod End (Size:12x35x59.5mm)
[2022-02-20]
View More Skype WhatsApp: +8618062246726
Part Number:
GIHO-K12-DO
Dimension:
12 x 35 x 59.5
Series:
GIHO...K-DO
Structure:
Rod Ends
Mass:
0.12 KG
Bearing Material:
Chrome Steel (Gcr15)
Payment term:
by T/T in advance
Delivery time:
2-3 days for stock, 25-30 days for bulk production
Shipping Ways:
by Sea or Air
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (VIP Member)
GIHO-K12-DO Hydraulic Rod End Size:12x35x59.5mm Bore Diameter Bearing (d): 12mm Outer Eye Diameter (d2): 35mm Total Length Internal Thread Head (L4): 59.5mm
6300-ZN bearing
[2013-08-14]
6300-ZN bearing
View More
Part Number:
6300-ZN
Dimension:
10 x 35 x 11
Structure:
deep groove ball bearing
Mass:
0.050 KG
Grade Of Accuracy:
P2,P4,P5,P6,P0
Seals Type:
Open/Close
Bearing Material:
Chrome
Payment term:
T/T L/C
Delivery time:
10~45days
Luoyang Yifan Bearing Technology CO.LTD (Free Member)
Products name deep grove ball bearing 6300-ZN Brand name LYYF weight 0.050
bearing 230RV3301
bearing 230RV3301
View More
230RV3301
220 x 330 x 206
cylindrical roller
in stock
ESG BEARING (Free Member)
SCE96 Open End Needle Roller Bearing 14.288x19.05x9.525mm
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
SCE96
14.288 x 19.05 x 9.525
Open End Needle Roller
0.006 KG
Grade Of Accuracy:
P0~P2 ; ABEC1~ABEC9
Seals Type:
Optional
Bearing Steel ; Others
Paypal ; Western Union ; T/T
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
SCE96 Open End Needle Roller Bearing 14.288x19.05x9.525mm Stock QTY:950.pcs (More on the way) Size:14.288x19.05x9.525mm Weight:0.006KG