Found 1 products for GIHN-K20-LO Rod End for Hydraulic Components
GIHN-K20-LO Rod End (Size:20x47x77mm)
[2022-02-19]
View More Skype WhatsApp: +8618062246726
Part Number:
GIHN-K20-LO
Dimension:
20 x 47 x 77
Series:
GIHN...K-DO
Structure:
Rod Ends
Mass:
0.4 KG
Seals Type:
Open
Bearing Material:
Chrome Steel (Gcr15)
Payment term:
by T/T in advance
Delivery time:
2-3 days for stock, 25-30 days for bulk production
Shipping Ways:
by Sea or Air
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (VIP Member)
GIHN-K20-LO Hydraulic Rod End Size:20x47x77mm Bore Diameter Bearing (d): 20mm Outer Eye Diameter (d2): 47mm Total Length Internal Thread Head (L4): 77mm
LM12UU Linear Bush Bearing
[2013-06-07]
LM12UU Linear Bush Bearing
View More
Part Number:
LM12UU
Dimension:
13 x 23 x 32
Structure:
Linear bearing
Mass:
31.5 KG
Grade Of Accuracy:
ABEC1,ABEC3,ABEC5,ABEC7,ABEC9,P0,P6,P5,P4,P2
Seals Type:
sealed
Bearing Material:
Gcr15,stainless steel(304,316,440)
Payment term:
T/T
Delivery time:
20
Shaanxi Dreamway Machinery Co., Ltd (Free Member)
Product Model: LM12UU Structure: linear bearing Inside Diameter: 13 mm Outside Diameter: 23 mm Thickness: 32 mm Seals Type: sealed Material: Gcr15,stainless steel(304,316,440) Precision Rating: ABEC1,ABEC3,ABEC5,ABEC7,ABEC9,P0,P6,P5,P ...
30320 Taper Roller Bearings
30320 Taper Roller Bearings
View More
100 x 215 x 52
Taper roller bearing
-- KG
Grade Of Accuracy:
P0, P6,P5,P4,P2
open
GCr15, GCr15SiMn, Bearing steel
T/T, Western Union
within 5 working days
HGB COMPANY LIMITED (Free Member)
Deep groove ball bearing 61900-Z
61900-Z
10 x 22 x 6
Seal
1 KG
P4
Z
Gcrls
T/T
5 days
Genuine international development Co.,Ltd (Free Member)
50412 Deep groove ball bearing 60x150x35mm
60 x 150 x 35
Deep groove ball bearing
P0,P6,P5,P4,P2
Chrome steel Gcr15
TT/LC
1-30 Days
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
50412 Deep groove ball bearing 60x150x35mm Item:50412 Deep groove ball bearing Type: Deep groove ball bearing Material: Chrome steel Gcr15 Lubrication: Grease Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5