Found 1 products for GEH600HT spherical plain bearing
GEH600HT joint bearing
[2013-06-20]
GEH600HT joint bearing
View More
Part Number:
GEH600HT
Dimension:
600 x 850 x 425
Structure:
GEH HT
Mass:
903 KG
20 days
Jinan UCO Bearing Co., Ltd. (Free Member)
Item:Radial Spherical Plain Bearings GEH600HT 600mm*850mm*425mm Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 600mm x 850mm x425mm/Metric
UC216 pillow bock bearing 80x140x82.6mm
[2013-08-09]
View More
Part Number:
UC216
Dimension:
80 x 140 x 82.6
Structure:
pillow bock bearing
Grade Of Accuracy:
P0,P6,P5,P4,P2
Seals Type:
ZZ, 2RS,Open
Bearing Material:
Gcr15, Stainless steel. 440C, 304, 316.
Delivery time:
1--30days
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
UC216 pillow bock bearing 80x140x82.6mm Item: pillow bock bearing UC216 Material: Chrome Steel Lubrication: Grease Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5
6313 deep groove ball bearings 65xx140x33
65 x 140 x 33
deep groove ball bearings
Seals Type:
OPEN
GCr5
t/t
Normally ready goods and stock within 7 days
HRD BEARING CO,LTD (Free Member)
23126CK/W33 Spherical Roller Bearing 130x210x64mm
23126CK/W33
130 x 210 x 64
Spherical Roller Bearing
Mass:
8.49 KG
P0,P6,P5,P4,P2
ZZ,2Z,RS,2RS,OPEN
Chrome steel Gcr15
TT/Paypal/LC
1--30days
Model:23126CK/W33 Structure:Spherical Roller Bearing Type:Roller Brand Name: Neutral/OEM/As per your request Size:130x210x64mm Precision Rating:P0 P5 P6 S
QJ1052 four point contact ball bearing 260*400*65mm