Found 2 products for GEH360XT joint bearing
GEH360XT joint bearing
[2013-06-16]
GEH360XT joint bearing
View More
Part Number:
GEH360XT
Dimension:
360 x 520 x 258
Structure:
GEH XT
Mass:
213 KG
Grade Of Accuracy:
ZV1
Bearing Material:
GCR15
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
20 days
Jinan UCO Bearing Co., Ltd. (Free Member)
Item:Radial Spherical Plain Bearings GEH360XT 360mm*520mm*258mm Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 360mm x 520mm x258mm/Metric
GEH360XT Joint Bearing
[2014-07-02]
GEH360XT Joint Bearing
View More
Part Number:
GEH360XT
Dimension:
360 x 520 x 258
Structure:
rod end
Mass:
213 KG
Grade Of Accuracy:
ZV1
Seals Type:
None
Bearing Material:
GCR15
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
20 days
Shaanxi Dreamway Machinery Co., Ltd (Free Member)
GEH360XT Structure: GEH XT Inside Diameter: 360 mm Outside Diameter: 520 mm Thickness: 258 mm Seals Type: Material: GCR15 Precision Rating: ZV1