Found 2 products for GEH320XT joint bearing
GEH320XT joint bearing
[2013-06-16]
GEH320XT joint bearing
View More
Part Number:
GEH320XT
Dimension:
320 x 460 x 230
Structure:
GEH XT
Mass:
148 KG
Grade Of Accuracy:
20 days
Jinan UCO Bearing Co., Ltd. (Free Member)
Item:Radial Spherical Plain Bearings GEH320XT 320mm*460mm*230mm Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 320mm x 460mm x230mm/Metric
GEH320XT Joint Bearing
[2014-07-02]
GEH320XT Joint Bearing
View More
Part Number:
GEH320XT
Dimension:
320 x 460 x 230
Structure:
rod end
Mass:
148 KG
Grade Of Accuracy:
ZV1
Seals Type:
None
20 days
Shaanxi Dreamway Machinery Co., Ltd (Free Member)
Product Model: GEH320XT Structure: GEH XT Inside Diameter: 320 mm Outside Diameter: 460 mm Thickness: 230 mm Seals Type: Material: GCR15 Precision Rating: ZV1
6224/C3 bearing 120x215x40mm
6224/C3 bearing 120x215x40mm
6224/C3
120 x 215 x 40
Deep groove ball bearing
5.15 KG
P4
Seals Type:
zz/rs
Chrome steel
TT/ western union
within three days
Tangshan Jieli Electromechanical Equipment Co., Ltd (Free Member)
Product data of 6224/C3 C3 clearance, steel cage Inside Diameter: 120 mm Outside Diameter: 215 mm Width: 40 mm
Kato HD250-7 584*810*84mm slewing bearing