Found 3 products for GEH320HC bearing
GEH320HC Spherical Plain Bearing 320x460x230mm
[2015-11-29]
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
Part Number:
GEH320HC
Dimension:
320 x 460 x 230
Structure:
Radial Spherical Plain
Mass:
148.00 KG
Grade Of Accuracy:
P0~P2 ; ABEC1~ABEC9
Seals Type:
Optional
Bearing Material:
Bearing Steel ; Others
Payment term:
T/T Wire Transfer; Western Union; Paypal
Delivery time:
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
GEH320HC Spherical Plain Bearing 320x460x230mm Stock QTY:95.pcs (More on the way) Size:320x460x230mm Weight:148.00KG
GEH320HC joint bearing 320mm*460mm*230mm
[2013-05-29]
View More
Part Number:
GEH320HC
Dimension:
320 x 460 x 230
Structure:
GEH HC
Mass:
148 KG
Item:Radial Spherical Plain Bearings GEH320HC 320mm*460mm*230mm Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 320mm x 460mm x230mm/Metric
GEH320HC Joint Bearing
GEH320HC Joint Bearing
View More
GEH320HC
rod end
148 KG
ZV1
Seals Type:
None
GEH320HC Structure: GEH HC Inside Diameter: 320 mm Outside Diameter: 460 mm Thickness: 230 mm Seals Type: Material: GCR15 Precision Rating: ZV1