Found 2 products for GEH300HC joint bearing
GEH300HC joint bearing 300mm*430mm*212mm
[2013-05-29]
View More
Part Number:
GEH300HC
Dimension:
300 x 430 x 212
Structure:
GEH HC
Mass:
118 KG
Item:Radial Spherical Plain Bearings GEH300HC 300mm*430mm*212mm Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 300mm
GEH300HC Joint Bearing
[2014-07-04]
GEH300HC Joint Bearing
View More
Part Number:
GEH300HC
Dimension:
300 x 430 x 212
Structure:
rod end
Mass:
118 KG
Seals Type:
None
20 days
Shaanxi Dreamway Machinery Co., Ltd (Free Member)
Product Model: GEH300HC Structure: GEH HC Inside Diameter: 300 mm Outside Diameter: 430 mm Thickness: 212 mm Seals Type: Material: GCR15 Precision Rating: ZV1
6204-ZZ bearing 120*180*28mm
6204-ZZ bearing 120*180*28mm