Found 1 products for GEH140XT
GEH140XT joint bearing
[2013-06-16]
GEH140XT joint bearing
View More
Part Number:
GEH140XT
Dimension:
140 x 210 x 100
Structure:
GEH XT
Mass:
14.5 KG
Grade Of Accuracy:
ZV1
Bearing Material:
GCR15
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
20 days
Jinan UCO Bearing Co., Ltd. (Free Member)
Item:Radial Spherical Plain Bearings GEH140XT 140mm*210mm*100mm Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 140mm x 210mm x100mm/Metric
81220 bearing
[2013-05-27]
81220 bearing
View More
Part Number:
Dimension:
100 x 150 x 38
Structure:
thrust roller
Mass:
2.58 KG
Grade Of Accuracy:
P0/P5
Seals Type:
open
Bearing Material:
CCr15
Payment term:
TT/LC/PAYPAL
Delivery time:
7 days
Weihai Hazhou Bearing Co.,Ltd (Free Member)
Thrust Roller bearing New Model: 81220 Old Model: 9220 ID: 100mm OD: 150mm TH: 38 mm