Found 2 products for GEH140XT joint bearing
GEH140XT joint bearing
[2013-06-16]
GEH140XT joint bearing
View More
Part Number:
GEH140XT
Dimension:
140 x 210 x 100
Structure:
GEH XT
Mass:
14.5 KG
Grade Of Accuracy:
ZV1
Bearing Material:
GCR15
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
20 days
Jinan UCO Bearing Co., Ltd. (Free Member)
Item:Radial Spherical Plain Bearings GEH140XT 140mm*210mm*100mm Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 140mm x 210mm x100mm/Metric
GEH140XT Joint Bearing
[2014-07-02]
GEH140XT Joint Bearing
View More
Part Number:
GEH140XT
Dimension:
140 x 210 x 100
Structure:
rod end
Mass:
14.5 KG
Grade Of Accuracy:
ZV1
Seals Type:
None
Bearing Material:
GCR15
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
20 days
Shaanxi Dreamway Machinery Co., Ltd (Free Member)
Product Model: GEH140XT Structure: GEH XT Inside Diameter: 140 mm Outside Diameter: 210 mm Thickness: 100 mm Seals Type: Material: GCR15 Precision Rating: ZV1