Found 1 products for GEG30ES-2RS price
GEG30ES-2RS bearing
[2014-02-19]
GEG30ES-2RS bearing
View More
Part Number:
GEG30ES-2RS
Dimension:
30 x 55 x 32
Structure:
Spherial Plain Bearing
Mass:
0.304 KG
Grade Of Accuracy:
P0 P6 P5 P4 P2
negotiable
Wuxi Huihao Bearing Co., Ltd. (Free Member)
No.:GEG30ES-2RS Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions:30mm x55mm x32mm ID (inner diameter)/Bore:30mm OD(outer diameter):55mm Width/Height/thickness:32mm