Found 1 products for GEG20ES GEG20ES-2RS
GEG20ES GEG20ES-2RS Spherical Plain Bearing
[2014-10-09]
View More
Part Number:
GEG20ES GEG20ES-2RS
Dimension:
20 x 42 x 25
Structure:
rod end
Mass:
0.153 KG
Grade Of Accuracy:
ZV1
Seals Type:
None
Bearing Material:
GCR15
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
20 days
Shaanxi Dreamway Machinery Co., Ltd (Free Member)
Product Model: GEG20ES GEG20ES-2RS Structure: GEG Inside Diameter: 20 mm Outside Diameter: 42 mm Thickness: 25 mm Seals Type: 2RS Material: GCR15 Precision Rating: ZV1