Found 1 products for GEG140ES price
GEG140ES bearing
[2014-02-27]
GEG140ES bearing
View More
Part Number:
GEG140ES
Dimension:
140 x 230 x 130
Structure:
Spherial Plain Bearing
Mass:
19.010 KG
Grade Of Accuracy:
P0,P2,P4,P5,P6
Bearing Material:
GCr15
Payment term:
T/T L/C
Delivery time:
negotiable
Wuxi Huihao Bearing Co., Ltd. (Free Member)
No.:GEG140ES Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimension:140mm x230mm x130mm ID (inner diameter)/Bore:140mm OD(outer diameter):230mm Width/Height/thickness:130mm
Oiles Bearing with Steel (JDB-40)
[2014-02-18]
View More
Part Number:
JDB-40
Dimension:
31.5 x 40 x 4.25/20
Structure:
solid bearing
Mass:
0.2 KG
Grade Of Accuracy:
0.02
Seals Type:
n/a
Bearing Material:
HT250/graphite
Payment term:
T/T
Delivery time:
20days
Jiashan PVB Sliding Bearing Co.,Ltd (Free Member)
1.Model No:JDB-40 2.Material Structure:HT250/graphite 3.Production Capacity:500.000PCS/Month
150RP03 Single Row Cylindrical Roller Bearing 150x320x65mm
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
150RP03
150 x 320 x 65
Single Row Cylindrical Roller
27.30 KG
P0 , P6 , P5 , P4
Seals Type:
Optional
Bearing Steel
T/T Wire Transfer; Western Union; Paypal
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
150RP03 Single Row Cylindrical Roller Bearing 150x320x65mm Stock QTY : 35.pcs (More on the way) Size : 150x320x65mm Weight : 27.30KG
33880/33822 Inch Tapered Roller Bearing 38.1x95.25x27.785mm
38.1 x 95.25 x 27.785
Taper Roller
*** KG
P6 , P5 , P4
Optional
Bearing Steel ; Others
Within 3 Working Days
We have 165.pcs of 33880/33822 Inch Tapered Roller Bearing 38.1x95.25x27.785mm In Stock,just feel free contact by [email protected] or +861371456936 if you need 33880/33822.