Found 3 products for GEG110ES Joint Bearing
GEG110ES GEG110ES-2RS spherical plain bearing
[2013-03-30]
View More
Part Number:
GEG110ES GEG110ES-2RS
Dimension:
110 x 180 x 100
Structure:
GEG
Grade Of Accuracy:
ZV1
Seals Type:
2RS
Bearing Material:
GCR15
Jinan UCO Bearing Co., Ltd. (Free Member)
Item:Radial Spherical Plain Bearings GEG110ES GEG110ES-2RS 110mm*180mm*100mm Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 110mm x 180mm x100mm/Metric