Found 4 products for GEG100ES Bearing
GEG100ES bearing
[2014-02-27]
GEG100ES bearing
View More
Part Number:
GEG100ES
Dimension:
100 x 160 x 85
Structure:
Spherial Plain Bearing
Mass:
6.050 KG
Grade Of Accuracy:
P0,P2,P4,P5,P6
Bearing Material:
GCr15
Payment term:
T/T L/C
Delivery time:
negotiable
Wuxi Huihao Bearing Co., Ltd. (Free Member)
No.:GEG100ES Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimension:100mm x160mm x85mm ID (inner diameter)/Bore:100mm OD(outer diameter):160mm Width/Height/thickness:85mm