Found 1 products for GEEW70ES stock
GEEW70ES bearing
[2014-02-12]
GEEW70ES bearing
View More
Part Number:
GEEW70ES
Dimension:
70 x 105 x 70
Structure:
Spherial Plain Bearing
Mass:
1.710 KG
Grade Of Accuracy:
P0,P2,P4,P5,P6
Bearing Material:
GCr15
Payment term:
T/T L/C
Delivery time:
negotiable
Wuxi Huihao Bearing Co., Ltd. (Free Member)
No.:GEEW70ES Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions:70mm x105mm x70mm ID (inner diameter)/Bore:70mm OD(outer diameter):105mm Width/Height/thickness:70mm
NA4834 Needle Roller Bearing 170x215x45mm
[2013-08-15]
View More
Part Number:
NA4834
Dimension:
170 x 215 x 45
Structure:
Needle roller bearing with inner ring
Mass:
3.96 KG
Grade Of Accuracy:
P0 P6 P5 P4 P2
Seals Type:
RS 2RS
Bearing Material:
bearing steel Gcr15
Payment term:
TT ,PAYPAL ,Western Union
Delivery time:
according your quantity
FENGYUN IMPORT & EXPORT CO.,LIMITED (Free Member)
Item:NA4834 Needle Roller Bearing 170x215x45mm Type:Solid Collar needle roller bearing with inner ring Limit Speed:2500rpm in Oil
23032 CC/W33 the most novel spherical roller bearing 160*240*60mm