Found 2 products for GEEW30ES Joint Bearing
GEEW30ES spherical plain bearing
[2013-04-02]
View More
Part Number:
GEEW30ES
Dimension:
30 x 47 x 30
Structure:
GEEW
Grade Of Accuracy:
ZV1
Bearing Material:
GCR15
Jinan UCO Bearing Co., Ltd. (Free Member)
Item:Radial Spherical Plain Bearings GEEW30ES 30mm*47mm*30mm Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 30mm x 47mm x30mm/Metric
[2014-03-04]
View More
Part Number:
GEEW30ES
Dimension:
30 x 47 x 30
Structure:
Spherical Plain Bearing
Mass:
0.168 KG
Grade Of Accuracy:
High Precision
Bearing Material:
GCr15
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
Negotiable
Zhangzhou SDTZ Bearing Co.,Ltd (Free Member)
RE:GEEW30ES Spherical Plain Bearing Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 30mm x 47mm x 30mm/Metric
ucf203 pillow block bearing
ucf203 pillow block bearing
ucf203
17 x 76 x
pillow block bearing
Mass:
0.50 KG
Seals Type:
2rs
cast iron,chrome steel,rubber
Payment term:
T/T,D/P at sight,L/C
Delivery time:
25DAYS
Xiamen Oujia Bearing Import&Export Company (Free Member)
ucf203 shaft bearing MOQ:100pcs Size:17mm hs bearing or customised usage:in dustrial,machinery,tool oem:yes packing:single box,carton
L853049/L853010 Inch Taper Roller Bearing 276.225x352.425x36.513mm
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
L853049/L853010
276.225 x 352.425 x 36.513
Taper Roller
7.70 KG
P0~P2 ; ABEC1~ABEC9
Seals Type:
Optional
Bearing Steel ; Others
Paypal ; Western Union ; T/T
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
L853049/L853010 Inch Taper Roller Bearing Stock QTY:120.pcs (More on the way) Size:276.225x352.425x36.513mm Weight: 7.70KG
22206 Spherical Roller Bearing 30x62x20mm
View More Skype WhatsApp: +8618062246726
30 x 62 x 20
Spherical Roller Bearing
Chrome Steel
by T/T in advance
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (VIP Member)
22206 Roller Bearing / Spherical Roller Bearing Bearing Model No.: 22206 Type: Spherical Roller Bearing Size: 30x62x20mm